Futballedző Michaloviec kijelölt játékvezetők a maffia

MICHALOVCE. Szerdán este a teltházas stadion MFK Zemplén Michalovce sör az elosztási pontok Slovan Bratislava, a 10. fordulóban mérkőzés Fortuna League győzni legszűkebb unibet fogadás bónusz 2: 1 De végül harcolt „Belasí”. //

Duel bejáratánál Köztársaság M vizes Alapásási 20:00 és pjde League ZPAS bele ezeket Szpéró dlhch ​​kilenc után rokoch.Pre…Írta Slovan Bratislava szerda, szeptember 23, 2015

a leállás ideje a második felvonás a öngól döntött a Michalovce védő Milana Šimčáka.

Eredmény szerdai párbaj nyitott 34 percre a büntetés helyszínen látogató Marko Milinkovič, a hazai csapat tolta Rifle 89.perc, Vernon de Marco.

Látogatási edző Nikodimos Papavasiliou volt az eredmény a mérkőzés, és a tananyagot.

„Megnéztük során a párbajt, és teremtett sok esélye, de küzd, mi át őket. Egy nagy plusz párbaj Michalovce volt, hogy nem adta fel, és húzta, hogy megszerezzék a három pontot. Miután nyesedék láttam, hogy láttam lelógó fejek a játékosok, így bátorította őket, hogy még mindig van egy-két percig. és ez elég nekünk. megérdemeltük a három pontot, „mondta televíziós SlovakSport 1 ciprusi Slovan a padon, hogy miután a 10. fordulóban a számok a 4. helyen fortunaligovej asztal . //

Atmosfra előtt a víz Alapásási hogy Tadine elfogyott, Mike!Írta MFK Zemplén Michalovce on szerda, szeptember 23, 2015

homlokegyenest más véleményen volt a hazai edző František Šturma, melynek mérges teljesítmény játékvezetők által vezetett, a fő Mário Vlk.

„A sorsolás ma hiányzott egy kis szerencsével. A fiúk meg kell dicsérni, és köszönöm nekik, mert ellen játszott tizennégy.

Az első perctől párbaj, mert a bírók kövesse mint ők maguk akarták,” ők voltak az első szavak kormányos MFK Zemplén Michalovce televíziós SlovakSport 1

„nem félnek az ellenfél, unibet online fogadási útmutatók és nagyon jól játszott. mi elismerte egy szerencsétlen büntetés, ahonnan a labda ugrott Vernon kezét, és a játékvezető a büntetés egykor. Különben Slovan első felében semmi komolyabb elengedni.A védekező nagyon jó volt, a „43 éves cseh edző.

Mivel Šturma továbbá hozzátette:” A második félidőben próbáltunk játszani előrehalad és tenni valamit az eredmény, de a játékvezető nem engedte, hogy haszontalan. A mai párbaj befolyásolta a bírók, mert az első pillanatban, hogy tartsa a kezében, és engem nagyon szomorú. Ez egy maffia, ez már nem lehetséges. Bármilyen kapcsolatfelvétel fütyült ellenünk, én ki belőle, hogy kint volt a dallam. „

A módosítás után a fél Michalovčan megváltoztatta a telepítést és megpróbált kiegyenlíteni, a védekező, de néhány hibát. Ezek a kiváló beavatkozások felszámolták kapus Marián Kelemen.

„Marian ma tart, vagy a szünet után fogott legalább kétszáz százalékos célt, de ma volt az eredmény valószínűleg már előre.Minden teltházas stadion látta, hogy nem csak a szemem. Így a meccs után a fiúk is büszkélkedhet, hogy mi vagyunk a szlávok játszott egy nagyon kiegyensúlyozott csapat, és merem állítani, hogy egyes részei a párbaj is jobbak voltak. Elvesztettük, de így kell vennünk, „tette hozzá Šturma.

Michalovce amelyek után szerdán nyeresége 7 pont az utolsó előtti 11. helyen rangsorolja Fortuna szét két pontot, mielőtt az utolsó Podbrezová.