Bet365 bonus k prvému vkladu

bet365 bonus k prvému vkladuTaulupe Faletau je v súlade s testom, aj napriek tomu, že hrá za menej ako hodinu konkurenčného rugby za 12 týždňov. Valec č.8 je na ihrisku zapojený, keď Wales dokončí svoje jesenné série proti Južnej Afrike v sobotu.

Faletau utrpel zranenie kolena na jeho Bet365 bonus k prvému vkladu kúpeľnom debute proti Northampton začiatkom septembra. Bol stíhaný až do minulého piatkového zápasu s Bristolom – keď hral 55 minút – a vynechal Walesove zápasy proti Austrálii, Argentíne a Japonsku. 26-ročný mohol začať proti Springbokom, čo by pravdepodobne znamená Ross Moriarty prechod na nevidiacu flanker pozdĺž Faletau a kapitán, Sam Warburton, v zadnom rade.Alternatívne Rob Howley, ktorý vo štvrtok vymenúva svoju zostavu, sa môže rozhodnúť použiť Faletau z lavičky, keď používa Warburton na Bet365 okraji s Justinom Tipuricom, ktorý si vyhraje tričko No7 po tom, čo chýbalo 33-30 víťazstvo nad Japonskom. Coach Allister Coetzee dúfa, že porážka Talianska bude galvanizovať Juhoafrický rugby Prečítajte si viac Asistent trendu Walesu Neil Jenkins povedal: “Myslím, že Toby Faletau je len smiešne dobrý rugby hráč. Sledujúc ho v tréningu, vyzerá to, že nebol von. Je to klasický čin, svetová trieda No8, jedna z najlepších na svete.Aby sme ho mali v poriadku a späť do mixu a Bet365 spätného tréningu, je fantastickým prírastkom nášho tímu. “Wales porazil Južnú Afriku len dvakrát za 31 pokusov – v rokoch 1999 a 2014 – ale čelia Springboks bočné navíjanie po tom, čo trpel sedem porážok v tomto roku, s ich poslednou hrou 20-18 strata do Talianska. “Južná Afrika hrať určitú značku rugby – zastrašujúce a fyzická značka rugby – a ja nepochybujú, že prídu s tým v sobotu, “povedal Jenkins. “Budú sa snažiť, aby nás neuskutočnili, nie je pochybovať o tom a myslím, že prídu na cestu.Musíme byť pripravený – fyzicky a mentálne – a uistiť sa, že im na nich zaujmeme hru. “Triumf Walesu im po Bet365 prvýkrát od roku 2002, keď zvrhli Rumunsko, získal tri jesenné víťazstvá, Fidži a Kanada.

Asistent trendu Springboks Matt Proudfoot povedal: “Najskôr hľadáme zlepšenia v popravách. Prirodzenou odpoveďou hráčov bude urobiť vyhlásenie, ale musíme sa uistiť, že sa zameriavame na výkon a zručnosti.

“Cítime, že môžeme uviesť Wales pod tlak v Bet365 niekoľkých oblastiach a my zamerať sa na tieto. Musíme sa však zlepšiť. Majú dobré vedenie vo svojom balení a bude zaujímavé zistiť, či Faletau začína. Má veľa skúseností a Warburton je hráč svetovej úrovne.

“Len sa sústredíme na výzvu.Čo sa stalo predtým, nezáleží. Sú to strana, ktorá je dobre vycvičená, majú skúsenosti, majú veľmi usadenú základňu. Očakávame ťažkú ​​výzvu. ”

viac zde: porovnanie slovenských stávkových kancelárií