Ο Mrazek λάμπει στην πύλη του Ντιτρόιτ, κατέλαβε 44 βολές και ήταν το πρώτο αστέρι

Το βασικό μέρος της Tampa Bay αγωνίστηκε με Detroit σε τέσσερις περιπτώσεις, και τρεις φορές μεγαλύτερες από τον εορτασμό της νίκης. Η μόνη επιτυχία του Red Wings σημειώθηκε από τον Petr Mrázek μετά από 4: 0 στις 28 Μαρτίου. Στα πλέι-οφ άνοιγμα μονομαχία Τσεχική ταλέντο, ενώ ένα άλλο καθαρό φύλλο nevychytal, 44 δράσεις κατά 46 πυραύλους Lightning μπορεί ακόμα δικαίως κέρδισε τη θέση του πρώτου αστέρια της βραδιάς.

Αρχική δραστηριοποιούνταν shooter σε αναλογία 46:14, αλλά μετά από 2 αποτελέσματα : 3 Πήγαν στα καταστήματα που νίκησαν. Κράτος 0: 0 ως το πρώτο βρώμικο Pavel Datsyuk, Ντιτρόιτ, όταν έστειλε το προβάδισμα στο 10ο λεπτό μετά από ένα τέλειο πυραύλους τρέχει αμυντικός Κάιλ Quincey

Με 15 λεπτό του αγώνα, τους επισκέπτες στην αριθμητική υπεροχή, αλλά ειρωνικά γιορτάζει ένα παικτών στόχο Τάμπα. . Ο Brian Boyle αναβαθμίστηκε και ο Mrázk κατάφερε να νηστεύει για το Forde.Ένα λάθος το πρώτο τρίτο του Ντιτρόιτ αποκατασταθεί μετά από μόλις οκτώ δευτερόλεπτα στη μέση του παιχνιδιού, όταν ένα άλλο παιχνίδι εξουσίας να λάβει shooter παιχνίδι Dacjuk. Ben Επίσκοπος ξεπέρασε τερματοφύλακας ανάμεσα από τους κύκλους μετά από χτύπημα αλάνθαστα την επάνω γωνία του φιλέ.

Ένα μεγάλο Mrazek αστραπή εκκαθάριση έναν πυροβολισμό 1xbet στοιχημα μετά το άλλο, και έτσι κατά τη διάρκεια του εορτασμού και πάλι το στόχο τους επισκέπτες. Μετά από 46 λεπτά shorthanded πήρε διαρροής μεταξύ Λουκά Glendening και την πρόληψη των αντιπάλων έφερνε στο μυαλό πλάνο των στροφών που ταιριάζει μεταξύ της προστασίας του δικτύου Επίσκοπος – 1: 3 Στη συνέχεια, στο τελικό πίεση ενάντια Tampa Bay Mrazek εξορύσσεται μόνο επικοινωνήσουν Νικήτα Nesterov δέχεται επί 49 λεπτά.

Εκτός από την γραμμή-up Red Wings έχουν υπολογίσει Mrazek Marek Židlický (13:19, +/- 0) άλλες υπερασπιστής Jakub Kindl ήταν μόνο μεταξύ των υποκατάστατων NPC.Στη συνέχεια, στο σπίτι από το ιατρείο καλωσορίζει πίσω στον πάγο εύσωμος στρατηγός Andrew Šustr (13:53 +/-: 1), καθώς και επιθετικός Ondrej Palat. (17:57 +/-: -1, 1 βολή), αλλά δεν σκόραρε

νικητές βασικά μέρη NHL παίκτες χόκεϊ Ranger επιβεβαιώθηκε από τραυματισμούς αποδυναμωθεί Πίτσμπουργκ, το ρόλο του αγαπημένου ήδη κατά την πρώτη αλλαγή, όταν από ένα κανόνι shot Rick Nash έφτασε στον Marc-ande Fleury ο επιθετικός Derick Brassard. Το χρονόμετρο στο sold-out Madison Square Garden σταματήσει σε μόλις 28 δευτερόλεπτα

Επιπλέον, μετά από 16 λεπτά, ήρθε ασφάλεια όταν defenseman Ryan McDonagh δύσκολο σουτ από το μπλε γραμμή εκμεταλλεύτηκε ένα παιχνίδι εξουσίας 2 -. 0 για τη Νέα Υόρκη. Ο μόνος στόχος του Πίτσμπουργκ γεννήθηκε στα μέσα της δεκαετίας του ’20. Τρέξιμο 27.. Λεπτό, όταν τα άλλα άψογη Henrik Lundqvist είχαν την ευκαιρία να dorážce μετά το γκολ που εκτελούνται Blake Κομό

Κατά την τελευταία πράξη ήδη Crosby (19:11 +/-: -1, 1 σφηνάκι) ή Evgeni Malkin (17:31, +/- 0, 2 βολές) δεν εφηύρε κάτι θαυματουργό και έτσι παρέμεινε το καθεστώς του 2:. 1 για τους Ρέιντζερς

στην τελική παρουσίαση των βασικών μερών NHL πέτυχε St. Louis στο πάτωμα στο σπίτι Μινεσότα 4: 2. Το πιο σημαντικό είναι το εναρκτήριο παιχνίδι των πλέι-οφ, ωστόσο, μετά το ίδιο σκορ ήδη χάρηκαν άγρια ​​και υποστήριξη για την κυριαρχία των επισκεπτών ομάδες από το εναρκτήριο παιχνίδι της σειράς 1ο γύρο των πλέι-οφ του τρέχοντος έτους. Από τις οκτώ μονομαχίες μόλις γιόρτασε τα πέντε άτομα.

Μινεσότα έσπασε το προβάδισμα ήδη στο 3ο λεπτό και το υπόλοιπο της μονομαχίας δεν είχε έρθει.Ο πρώτος τερματοφύλακας Jake Allen νίκησε τον Jason Zucker, ο οποίος κέρδισε το στόχο το άνοιγμα με μια μεγάλη μεμονωμένες ενέργειες, όταν μετά από μια γρήγορη πύλες μπάλα πήρε το δικό του πλάνο.

Στο 25ο λεπτό χρησιμοποίησαν την άγρια ​​δύναμη, χαροποιώντας τον νεαρό αμυντικό Matt Dumba. Μηδέν για λογαριασμό του επισκέπτη τερματοφύλακας Devan Dubnyk βρώμικο και ώρα 47:12 Jaden Schwartz και στο τέλος μειώθηκε και ο Αλέξανδρος Steen. Ωστόσο, το φινλανδικό ταλέντο Mikael stoiximan στοιχημα Granlund και ο έμπειρος Jason Pominville κατάφεραν να διατηρήσουν το Wild. Σφαγή επιλέξει μπλουζ δεν εμπόδισε Τσεχική δίδυμο επιθετικός Dmitri Jaškin (13:56 +/- 0, 1 βολή) – αμυντικός Zbyněk Michálek (18:52 +/-: -1, 1 βολή).

Κοντά στο Winnerspeg με τον Alexa Pavelce στο στόχο ήταν κοντά στην επιτυχία στον πάγο.Η καναδική ομάδα πέρα ​​από την Anaheim ευνοούσε για 40 λεπτά οδήγησε 2: 1. Πάπιες, όμως, που καταλαμβάνει και τρία γκολ σε τρίτη περίοδο γύρισε το αποτέλεσμα υπέρ τους.

Το σπίτι στο συγκρότημα, έλαβε μόνο μεταξύ NPC εναλλακτική χαρακτήρισε Tomas Fleischmann Jiri καλέμι, αποστέλλεται στον επικεφαλής ήδη στο 2ο λεπτό της Φινλανδίας αμυντικός Σάμι Βατάνεν. Το 1: 0, ωστόσο, διήρκεσε μόνο 49 δευτερόλεπτα, και Adam Lowry ήταν σε θέση να κάνει τον αγώνα. Jets στον κύκλο εργασιών στο 25ο λεπτό, όταν μια αντεπίθεση 3-2 μετά από μια έντονη σουτ από την αριστερή κύκλο Drew Stafford

Στην τρίτη περίοδο, αλλά άρχισε να χοροστατήσει υποστήριξη Anaheim -. Λάκτισμα Ryan Getzlaf και Corey Perry συμπαίκτη του. Οι τελευταίες πρώτα 42 λεπτά πήρε την μεγάλη πλεονέκτημα μετά από 54 λεπτά για να αλλάξει όταν παίζει shorthanded επέστρεψε Πάπιες οδηγήσει.Η εξαιρετική του απόδοση υπογράμμισε στη συνέχεια στις 56:55, όταν βοήθησε με την ασφάλεια 4: 2 από το ραβδί Getzlaf με ένα άλλο αριθμητικό πλεονέκτημα. Με την ισορροπία (2 + 2), ο Perry εξελέγη το πρώτο αστέρι μπροστά από το Getzlaf (1 + 2) και τον αμυντικό Francois Beauchemin. Ο τερματοφύλακας Winnipeg Ondrej Pavelec κάλυψε 29 από 33 γκολ, 87,9% ποσοστό επιτυχίας. Οι επιτιθέμενοι Michael Frolík (17:58, +/-: 0, 2 βολές) και Jiří Tlustý (12:01, +/-: +1) δεν σημείωσαν βαθμολογία.

<h3 class = “tit not4bbtext” id = “- αποτελέσματα-1-γύρο-play-off”