Nemecká Celia Sasic narazí na hat-trik na Svetovom pohári v Pobreží Slonoviny

Celia Sasic zaznamenala najrýchlejší hattrick v histórii ženských majstrovstiev sveta a Anja Mittag takisto získal tri zápasy, aby vyhral najvyššie umiestnené Nemecko na víťazstve 10-0 v Pobreží Slonoviny v nedeľu v skupine B.

Leonie Maierová našla širokú otvorenú Sasic na okraji šesť-yard box pre svoj prvý gól v tretej minúte. Sasic viedol Lena Goesslingovú kríž pre svoju druhú predtým, než Goessling nastavil Mittag v 29. minúte na oheň okolo Dominique Thiamale v góle. Sasic dokončila svoj hattrick v 31. minúte predtým, než Mittag dosiahla päť v prvom polčase s druhým bet365 stavky górom. Svetový pohár žien 2015 – interaktívny wallchart Čítať viac

Mittag si vybral svoj vlastný hat-trik v 64. ročníku Minútu, porazil Thiamale na odtrhnutie.Simone Laudehr skóroval v 71. minúte a rýchlo ho nahradil Lena Petermann, ktorý v 75. minúte našiel Sara Dabriotz s krížom na ôsmej góly Nemecka. Melanie Behringer prešla rúk Thiamale do deviatej a Alexandra Popp dokončila cestu z voľného kopu v 85. minúte. Dvakrát víťazi majstrovstiev sveta majú rekord na najväčšie víťazstvo v turnaji, 11-ročný zápas Argentíny v roku 2011. Trine Ronning, ich kapitán, premenil voľný kop v 15. minúte a útočník Isabell Herlovsen skóroval rýchly prvý polčas dvojnásobný ako Thais bojoval vyrovnať S ich viac svalnatými a bet365 live zručnými súpermi. Ada Hegerberg pridal štvrtý, ale Nóri tiež odmietli niekoľko skvelých šancí.Maren Mjelde sa nedokázal pridať k svojmu súperu z trestného miesta, Herlovsen mal gól pre prehravu a Hegerberg zasiahol dvakrát.

Martens, ktorý hrá šampionát vo Švédsku, získal 21. medzinárodný gól Vynikajúci výstrel z 33. minúty z oblasti mimo. Zanechal Erin Nayler žiadnu šancu na Novom Zélande. “Je to sen,” povedal 22-ročný. “Ako dievča vy snívate o bet 365 skóre na Majstrovstvách sveta.”

Holanďania, hrajúc prvý majstrovstvá sveta, budú hrať v Číne a ich posledná skupinová hra bude naplánovaná proti Kanade.