Anthony Joshua by Bet365 mohol čeliť Wladimirovi Klitschkovi, ak Tyson Fury stratí pásy

Anthony Joshua je pripravený a ochotný vziať na tento rok Wladimir Klitschko, ak je Tyson Fury zbavený svojich titulných pásov, povedal jeho promotér Eddie Hearn. Veľká zásluha medzi Fury a Klitschko bol zrušený druhýkrát v piatok večer potom, čo Brit bol vyhlásený za “medicínsky nevhodné bojovať”. Tento zápas sa mal konať v Mancheste 29. októbra, ale Fury, ktorého predchádzajúci pokus o rematch s Klitschko v júli bol opustený po WBA a WBO šampión utrpel Bet365 zranenia členku, bude teraz podstúpiť liečbu na jeho condition.Tyson Fury v Wladimir Klitschko rematch nastaviť byť opäť opäť – správy Čítať viac

Je to nie je známe, ako dlho bude Fury, ale Joshua, neporaziteľný šampión IBF, ktorý je v súlade s druhou obhajobou svojho titulu v Manchestri 26. novembra, je pripravený bojovať proti ukrajinskému.

, Hearn trvá na tom, že ich prvoradým cieľom je stále celosvetový boj proti Fury a dúfa, že Manc “Hearn povedal Sky Sports News:” Z našej strany, ak Wladimir Klitschko proti Anthony Joshua môže byť vyrobený pre pásy WBA a IBF, na 26. novembra, Bet365 bojujeme bez akýchkoľvek otázok. “Ale ako vždy v boxe je to veľmi zložitý proces.Existuje toľko, čo sa musí stať a nemám pocit, akoby zatiaľ ztratili Tyson Fury. Dúfam, že nie, pretože chceme víťaza tohto boja, Fury proti Klitschko. “Chceme bojovať proti Tyson Fury naozaj, to je zjednocovací boj medzi dvoma Britmi v divízii ťažkej váhy. To sa nikdy nestalo a už to nikdy nebude. “Hearn povedal, že olympijský šampión v roku 2012 nie je jediný boxer, ktorý sa bude snažiť tlačiť svoj prípad v neprítomnosti Fury. “Dúfame, že sa čoskoro zlepší, ale všetci ostatní súperia budú ako piranhas, kousali sa do riadiaceho orgánu a povedali:” Chceme mať našu strelu “,” Čakali sme príliš dlho “.Klitschko sa otočí a povie: “Povedz, asi 12 mesiacov som čakal na môj rematch a teraz sa to nestalo”, “povedal. Hearn očakáva, že bude vedieť viac v Bet365 budúcnosti týždeň a verí, že nasledujúce dni budú zaujímavé. Povedal: “Myslím, že v utorok bude od tímu Fury uvádzať vyhlásenie, ako dlho bude venovať, a to bude jedným z rozhodujúcich faktorov, pokiaľ ide o to, že riadiaci orgán rozhoduje o tom, či Fury udrží pásy.

“Tak dúfajme, že sa môže dostať späť do ringu čoskoro, bojovať proti Klitschko. Ak nie som hovoril s AJ [Joshua] v noci a povedal: “Vieš, mohol by si skákať a bojovať proti Klitschko”, a povedal: “Urobme to.” Myslím, že verí, že Klitschko je určite tam pre prijatie.Máme Joseph Parker, ktorý je Anthonym povinným, to je skvelý boj, ktorý by sa mohol Bet365 uskutočniť v novembri. “Tieto ďalšie tri alebo štyri dni budú naozaj zaujímavé, rozbiť skladačku, plánuje ďalší krok Anthonyho Joshua, ale divízia ťažkej váhy je non-stop akcie, non-stop správy a non-stop dráma. To je všetok box. ”

zdroj: Bet365 stávková kancelária